Druga gra z Games with Gold na luty 2023 już dostępna do pobrania

Guts N' Goals

Na koniec stycznia Microsoft ujawnił lutową ofertę Games with Gold. Niedługo później pierwsza pozycja z rozpiski trafiła do rąk subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Z kolei dzisiaj abonenci mogą pobierać drugą i zarazem ostatnią grę lutego.

Guts 'N Goals za darmo w ramach Games with Gold na luty 2023

Zwiastun Guts 'N Goals

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj abonenci mogą pobierać bezpłatnie Guts 'N Goals. Produkcja pozostaje dostępna za darmo do 16 marca.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Może i nie jest to najpopularniejsza gra wszech czasów, ale i tak warto ją pobrać za pamięci. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.