Hades 2 zdominował Steam Decka! Lista najpopularniejszych gier w maju 2024

Hades 2

W ubiegłym miesiącu Hades II został udostępniony w ramach wczesnego dostępu i momentalnie podbił serca graczy. Jak wynika ze statystyk, w szczytowym momencie tytuł był jednocześnie uruchomiony przez ponad 100 tys. użytkowników Steam. Okazuje się, że tytuł przypadł do gustu także posiadaczom Steam Decka.

Ranking najpopularniejszych gier wśród użytkowników Steam Decka – maj 2024

Valve udostępniło majowy ranking najpopularniejszych gier uruchamianych na Steam Decku. Pierwsze i czwarte miejsce przypadło obu odsłonom serii Hades, co nie uszło uwadze studia Supergiant Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dziękujemy wszystkim za granie w Hades! W obie części!

Supergiant Games

Liczną reprezentacją może pochwalić się także seria Fallout, która przeżywa drugą młodość po niedawnej premierze serialu. Fallout 4 obronił pozycję wicelidera, spychając Stardew Valley na ostatnie miejsce na podium.

Spośród najnowszych gier w zestawieniu znajdziemy Animal Well, ciepło przyjętą platformówkę z elementami metroidvanii oraz komputerowy port hitu od Sony – Ghost of Tsushima.

Źródło: Dexerto

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.