Hades 2 ogromnym sukcesem! Gra przyciąga do siebie wielką ilość graczy

Hades 2

Dosyć sporą niespodzianką było niedawne pojawienie się drugiej części Hadesa w formule Early Access na Steamie. Gra z miejsca zdobyła uznanie recenzentów, a gracze dosłownie rzucili się na produkcję od Supergiant Games. Od tamtego czasu popularność Hadesa 2 stale rośnie, a graczy ciągle przybywa.

W Hadesa 2 grało już ponad 100 tysięcy graczy jednocześnie

Statystyki Hadesa 2 na platformie Steam

Jak pokazują statystyki na platformie Steam, w drugą część Hadesa grało już jednocześnie ponad 100 tysięcy graczy. Bez wątpienia jest to ogromny sukces najnowszego dzieła Supergiant Games. Warto tutaj również zaznaczyć, że gra, póki co zadebiutowała w formule Early Access, co oznacza, że tytuł nie jest jeszcze ukończony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Popularność drugiej części Hadesa wpłynęła także pozytywnie na pierwowzór. Oryginalny Hades także zaliczył wzrost liczby graczy na Steamie, która w szczytowym momencie osiągnęła 40 tysięcy jednocześnie bawiących się osób.

Statystyki Hadesa na platformie Steam

Podsumowując, obie części Hadesa mogą pochwalić się sporą popularnością. Druga odsłona zadebiutowała dokładnie 6 maja 2024 roku w formule wczesnego dostępu. Oznacza to, że gra nie jest jeszcze ukończona i będzie stale aktualizowana oraz poprawiana. Jak jednak widać, nie przeszkodziło jej to w odniesieniu sukcesu.

Źródło: SteamDB

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.