Hades 2 oficjalnie powstaje! Niespodziewana zapowiedź podczas TGA 2022

Hades 2

The Game Awards 2022 rozpoczęło się naprawdę mocarnie! Do tej pory ujawniono dokładną datę premiery Street Fighter 6 oraz ogłoszono, że Returnal trafi niebawem na PC. Jednak zapowiedzi kolejnej gry od Supergiant Games nie spodziewał się chyba nikt!

Hades 2 zadebiutuje pierwotnie we wczesnym dostępie

Hades 2 – zapowiedź

W trakcie trwania gali The Game Awards 2022 miała miejsce bardzo niespodziewana zapowiedź. Supergiant Games, czyli twórcy takich produkcji jak chociażby Pyre czy Bastion oficjalnie ogłosili, że pracują nad Hades 2. Będzie to pierwszy w historii studia tytuł, który doczeka się kontynuacji. Udostępniony z tej okazji trailer prezentuje się naprawdę znakomicie i zdaje się zwiastować kolejny naprawdę ciekawy projekt.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Hades 2 ma pierwotnie pojawić się w formie wczesnego dostępu, a dopiero po czasie ma mieć oficjalną premierę. Nie zdradzono także docelowych platform, na jakich pojawi się ta produkcja. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Zapewne w 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.