Hades 2 oficjalnie powstaje! Niespodziewana zapowiedź podczas TGA 2022

Hades 2

The Game Awards 2022 rozpoczęło się naprawdę mocarnie! Do tej pory ujawniono dokładną datę premiery Street Fighter 6 oraz ogłoszono, że Returnal trafi niebawem na PC. Jednak zapowiedzi kolejnej gry od Supergiant Games nie spodziewał się chyba nikt!

Hades 2 zadebiutuje pierwotnie we wczesnym dostępie

Hades 2 – zapowiedź

W trakcie trwania gali The Game Awards 2022 miała miejsce bardzo niespodziewana zapowiedź. Supergiant Games, czyli twórcy takich produkcji jak chociażby Pyre czy Bastion oficjalnie ogłosili, że pracują nad Hades 2. Będzie to pierwszy w historii studia tytuł, który doczeka się kontynuacji. Udostępniony z tej okazji trailer prezentuje się naprawdę znakomicie i zdaje się zwiastować kolejny naprawdę ciekawy projekt.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Hades 2 ma pierwotnie pojawić się w formie wczesnego dostępu, a dopiero po czasie ma mieć oficjalną premierę. Nie zdradzono także docelowych platform, na jakich pojawi się ta produkcja. Kiedy możemy spodziewać się premiery? Zapewne w 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!