Kolejne problemy Halo Infinite. Z 343 Industries odszedł właśnie kluczowy deweloper

Halo Infinite

Sytuacja Halo Infinite nie jest najlepsza. 343 Industries próbuje cały czas ratować swoją grę nowymi aktualizacjami, ale na razie zdają się one nie wpływać znacząco na liczbę graczy. Powrót do czasów świetności serii może być teraz jeszcze trudniejszy.

Halo Infinite bez doświadczonego creative directora

Po 11 latach Tom French zdecydował się „porzucić swój pancerz Spartana i odejść w kierunku nowych przygód”. Były pracownik 343 Industries podziękował wszystkim fanom, dodał, że był to zaszczyt pracować przy tej grze i jest dumny ze wszystkiego, co osiągnął.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak doświadczony deweloper będzie bez wątpienia cennym nabytkiem dla wielu tytułów, a w szczególności gier multiplayer. Nie da się jednak ukryć, że odejście Frencha może oznaczać kolejne problemy dla Halo Infinite.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Fani Halo Infinite wciąż mają nadzieję, że grę uratuje kilka nowości, na które czekają od premiery gry. Cały czas krążą plotki o battle royale, a tryb Forge nie zadebiutował jeszcze w pełnej wersji. Pytanie też, kto zajmie miejsce Frencha na stanowisku creative directora.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.