Halo Infinite z długo wyczekiwaną aktualizacją. 343 Industries dziękuje graczom za cierpliwość

Halo Infinite

343 Industries może doceniać cierpliwość graczy Halo Infinite, ale niestety nie zostało ich wiele. Przez ostatni rok zniknęła znaczna część społeczności. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, 343 próbuje wskrzesić jednak swoją grę zimową aktualizacją i zapowiada, czego możemy spodziewać się po 2023 roku.

Zimowa aktualizacja Halo Infinite

Zwiastun zimowej aktualizacji Halo Infinite

Nie jest wielką tajemnicą, że Halo Infinite brakuje sporo contentu. Wśród wyczekiwanych zmian była kooperacja w kampanii, anulowany już split screen i oczywiście tryb Forge. W oczach wielu fanów edytor map mógłby znacznie pomóc z żywotnością gry. Część z tych problemów ma rozwiązać wprowadzona właśnie zimowa aktualizacja.

Do kampanii Halo Infinite trafił wreszcie co-op, dodano opcję powtarzania konkretnych misji, a Forge wystartował w formie otwartej bety. Pełna lista zmian wspomina również o zmianach do matchmakingu, progresu konta oraz nowych tygodniowych zadaniach. Jest to największa aktualizacja w historii gry i potencjalnie sposób na sprowadzenie z powrotem części społeczności.

Przeczytaj też: Pad do smartfona – najlepsze modele

Na blogu Halo Waypoint razem z zimową aktualizacją pojawił się wpis Alexa Wakeforda z 343 Industries. Studio podziękowało za cierpliwość i zapowiedziało, że 2023 rok będzie wyglądał znacznie lepiej. Trzeci sezon Halo Infinite ma rozpocząć się w marcu i skończyć w czerwcu. Twórcy obiecują regularne aktualizacje i znacznie więcej contentu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!