Kooperacja w Halo Infinite zaprezentowana. Twórcy przypominają o nowościach

Halo Infinite

Dokładnie 1 lipca ujawniono wiele szczegółów na temat trybu kooperacyjnego w Halo Infinite. Testy miały ruszyć mniej więcej w połowie tego miesiąca i tak też się stało. W międzyczasie deweloperzy postanowili szerzej przedstawić swój nadciągający wielkimi krokami moduł.

Halo Infinite z prezentacją trybu kooperacyjnego

Halo Infinite – kooperacja

Tak naprawdę potwierdzono to, o czym mówiono już wcześniej. Gracze wezmą udział w sesjach liczących maksymalnie 4 osoby i wykonają szereg misji. Mogą je powtarzać, zdobywać nowe nagrody i ciekawe ulepszenia, a do tego zwiedzać wspólnie otwarty świat, choć tutaj występuje pewne ograniczenie w postaci braku możliwości oddalenia się od swoich kompanów na większą odległość niż 1000 stóp.

Sprawdź także: Gry na Nintendo Switch

Zgodnie z zapowiedziami z kooperacją w Halo Infinite mogą zapoznać się (już dzisiaj) w pierwszej kolejności osoby zapisane do programu Halo Insider. Jeśli testy przejdą sprawnie i pomyślnie, to tryb współpracy zostanie udostępniony całej społeczności. Nie podano natomiast, kiedy miałaby odbyć się jego globalna premiera.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z