Halo Infinite pod lupą Microsoftu. Firma pyta graczy o wrażenia z gry 343 Industries

Halo Infinite

Microsoft zwolnił ostatnio bardzo wiele osób. Decyzja amerykańskiego giganta narobiła sporo zamieszania w branży i sprawiła, że wielu graczy zaczęło zastanawiać się nad przyszłością gier firmy. Wśród nich znalazło się Halo Infinite, którego twórców mocno dotknęły zwolnienia.

Microsoft wypuszcza ankietę dotyczącą Halo Infinite

Powyżej można zobaczyć kilka pytań, które są częścią ankiety rozsyłanej właśnie do subskrybentów Xbox Research. Pierwszym z nich jest jakże sugestywne pytanie – „Czy skończyłeś już grać w Halo Infinite?”. Microsoft zdaje się mieć na celu poznanie opinii graczy na temat 343 Industries.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę pytania o zaufanie do dewelopera i dotrzymywanie terminów, 343i może nie wypaść najlepiej na tych ankietach. Społeczność Halo Infinite straciła cierpliwość do tego tytułu dobre pół roku temu, a jakość większych aktualizacji i sezonów nie była zadowalająca dla wielu.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Jaki jest cel nowej ankiety Xbox Research? Trudno powiedzieć. Gdyby Microsoft miał wyciągnąć wnioski bezpośrednio z odpowiedzi graczy, 343 Industries pewnie mogłoby zacząć martwić się o swoją przyszłość. Nowy szef studia niedawno jednoznacznie stwierdził jednak, że Halo pozostaje w rękach 343.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.