Halo Infinite doczeka się wkrótce wielu nowości! Sezon 5. to nie tylko nowe mapy

Halo Infinite sezon 5

Ciężko powiedzieć, aby Halo Infinite radziło sobie w ostatnim czasie szczególnie dobrze. Na początku roku pojawiły się informacje o zwolnieniach w ekipie odpowiedzialnej za grę, a sam Microsoft postanowił bliżej przyjrzeć się temu, jak wygląda rozwój gry. Dowodem tego rozwoju może być nadchodzący 5. sezon rozgrywek, który jest dość mocno zapowiadany przez 343 Industries.

Sezon 5. do Halo Infinite z zapowiedzią nowych map i nie tylko

Halo Infinite — prezentacja nowych map, które pojawią się przy okazji 5. sezonu

„Reckoning”, a więc 5. sezon rozgrywek w Halo Infinite zadebiutuje już 17 października 2023 roku. Ekipa z 343 Industries nie próżnuje i przygotowuje dla graczy nowy tryb rozgrywki, dwie nowe mapy — Prism i Forbidden — a także przepustkę sezonową.

Zamieszony powyżej filmik prezentuje owe lokacje i nie da się ukryć, iż mowa tutaj o pewnym powiewie świeżości. Design tych map zdaje się przemyślany i widać, że twórcy postarali się maksymalnie wykorzystać pokłady kreatywności.

Halo Infinite — prezentacja trybu Extraction

Jeśli chodzi o nowy tryb gry, to nazwany on został po prostu „Extraction”, który — jak sama nazwa pozwala sugerować — polega na wydobywaniu surowców, a także bronieniu ich przed wrogą drużyną. Sami, rzecz jasna także możemy próbować zajmować stanowiska ekstrakcyjne naszych oponentów.

Przeczytaj też: Gry podobne do Genshin Impact

Na papierze mowa o naprawdę ciekawych zmianach, które rzeczywiście mogą przekonać część osób, które rozważają powrót do Halo Infinite. Rzeczywistość lubi w takich sytuacjach okazywać się znacznie bardziej brutalna i bezlitosna dla twórców. Jak będzie tym razem? Przekonamy się za niespełna tydzień.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.