Hellblade 2 doczekało się własnej biżuterii. Fani mogą wygrać ją w konkursie

Hellblade 2

Premiera Hellblade 2 zbliża się nieubłaganie, więc wyczekiwana przez graczy kampania marketingowa gry rozpędziła się w pełni. Najpierw dostaliśmy bowiem inspirowaną nią kolekcję odzieżową. Teraz z kolei przyszedł czas na biżuterię.

Biżuteria Hellblade 2

Biżuteria Hellblade 2 powstała we współpracy z islandzką firmą Aurum. To kolekcja akcesorów inspirowanych grą oraz tradycyjnymi elementami wyspy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na samym początku warto wymienić nakrycie głowy, które uszyto specjalnie dla wcielającej się w rolę głównej bohaterki gry Meliny Juergens. Poza tym przygotowano również ręcznie wykonane naszyjniki z brązu, które można wygrać w opisanym w powyższym tweecie Xboxa konkursie.

Na koniec warto zaznaczyć, że biżuteria została zapakowana w ekologiczne opakowanie, które jest wzorowane na kamyku z plaży Djúpalónssandur na półwyspie Snæfellsnes. Do jego wykonania posłużono się włóknami drzewa morwy.

Przypomnijmy, że Hellblade 2 pojawi się na rynku już 21 maja 2024 roku. Gra będzie dostępna na PC i Xboxach Series X|S.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.