Xbox szykuje się na premierę Hellblade 2. Ubrania i gadżety już dostępne w oficjalnym sklepie

Hellblade 2 koszulka

Hellblade 2 debiutuje już niebawem, więc przyszła pora na nowe konkrety. Tym razem mowa o gadżetach związanych z grą, które są już dostępne w oficjalnym sklepie Xboxa. Znajdziemy tam ubrania, ale również kilka innych interesujących przedmiotów.

Kolekcja ubrań i gadżetów Hellblade 2 już dostępna

Gracze narzekali ostatnio na brak marketingu Hellblade 2, ale wygląda na to, że nareszcie coś zaczęło się dziać. Świadczy o tym wrzucenie na oficjalny sklep Xboxa kolekcji gadżetów i ubrań związanych z grą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jest ona już dostępna na specjalnie przygotowanej podstronie sklepu. Znajdziemy tam przede wszystkim ubrania – koszulki, bluzki i bluzy w różnych rozmiarach dla kobiet i mężczyzn. Nie zabrakło również innych przedmiotów, takich jak szklanki, notesy i czapki.

Za zamówienie możemy zapłacić w złotówkach. Ceny wydają się przystępne na naszą kieszeń – za elementy odzieży zapłacimy bowiem w okolicach 100-200 zł.

Oferta jest dosyć rozbudowana i można ją uznać za korzystną. Z pewnością okaże się interesująca dla fanów, którzy nie mogą już doczekać się premiery Hellblade 2. Gra ta pojawi się na rynku już 21 maja.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.