Hellblade 2 z dokładną godziną premiery! Gracze pełni obaw o najnowszego „exa” Xboxa

Hellblade 2

Do premiery Hellblade 2 coraz bliżej, a jednak marketing wokół tej pozycji zdaje się niespecjalnie rozbudowany. To zaś przekłada się na niskie zainteresowanie wśród graczy, a dobitnie pokazuje to przykład listy życzeń na Steam, gdzie gra dosłownie przepadła. Twórcy jednak starają się, jak mogą, aby dać znać, że tytuł ten zadebiutuje i tak przekazali nam garść niezwykle ważnych informacji.

Hellblade 2 z zaskakującą godziną premiery. Gracze zastanawiają się, kiedy pojawią się recenzje

Zgodnie z najnowszym komunikatem Hellblade 2 zadebiutuje 21 maja 2024 roku dokładnie o godzinie 10:00. Jest to całkiem nietypowa pora na debiut, bo do tej pory wydawcy przyzwyczaili nas do nocnych premier i wypuszczania gier równo o północy. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogli przez noc poznać ten tytuł, a nawet przygotować sobie dzień wolny od pracy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jest to całkiem pożądana wiadomość, jednak w komentarzach pod wpisem znalazło się wiele osób, które pytają o niezwykle ważny aspekt, jakim są recenzje. Do tej pory nie dowiedzieliśmy się, kiedy embargo na tę pozycję spada, aby wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z opiniami dziennikarzy.

Nie ma jeszcze żadnych recenzji, nie ma fizycznego wydania, nie ma marketingu, co wy robicie.

Jeden z komentarzy na Twitterze

Jedyne czego się dowiedzieliśmy, to tego, że pozycja ta od premiery zaoferuje… tryb fotograficzny. Jest to niby całkiem istotne, ale w kontekście tak słabego marketingu odbiorcy spodziewali się raczej wieści o recenzjach czy ewentualnych opcjach, które pojawią się po premierze gry.

Mimo że gra na materiałach przedpremierowych zapowiada się naprawdę dobrze, tak ostatnie zawirowania i brak jakiegokolwiek marketingu raczej nie nastraja pozytywnie. Warto mieć nadzieję, że Ninja Theory dowiezie porządny tytuł, który obroni się po premierze, a samo studio nie podzieli losu tych ostatnio zamkniętych. Na razie jednak zapowiada się nam bardzo, ale to bardzo dziwna premiera.

Źródło: Twitter/X: Xbox

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.