Hellblade 2 zachwyci graczy olśniewającą grafiką! Exclusive Microsoftu mógł wypięknieć

Hellblade 2

Hellblade 2 to jedna z tych gier Microsoftu, która może zachwycić wszystkich, którzy oczekują po tej produkcji zjawiskowej oprawy audiowizualnej. Nie będzie to jednak produkcja wolna od wad, bo okazuje się, że na konsolach tytuł ten zaoferuje jedynie tryb 30 kl./s, a sama kampania marketingowa gry wystartowała dopiero niedawno, co przez wielu graczy zostało odebrane wyjątkowo negatywnie. Okazuje się jednak, że deweloperzy z Ninja Theory nie próżnuje, bo o ile trailery mogły zachwycać poziomem oprawy graficznej, tak wiele wskazuje na to, że w rzeczywistości będzie jeszcze lepiej.

Hellblade 2 doczekało się lepszej grafiki tuż przed premierą

Materiał promocyjny Hellblade 2

Udostępniony dwa dni temu specjalny materiał promujący Hellblade 2 został przeanalizowany przez graczy pod kątem grafiki. Okazuje się, że wideo prezentuje jeszcze wyższy poziom oprawy wizualnej, niż dotychczasowe trailery, co może niezwykle pozytywnie nastrajać tuż przed premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na materiałach widać bowiem większą szczegółowość, znacznie lepsze oświetlenie i zauważalnie poprawiony model postaci. Senua bowiem doczekała się bardziej wyrazistych kolorów (m.in. oczy), a to tylko bardzo dobitnie pokazuje pietyzm, z jakim Ninja Theory podchodzi do akurat tego aspektu gry.

Zauważalnie zmieniła się także paleta kolorów, która zdaje się bardziej bogata, a to zaś sprawiło, że zniknęło poczucie „spranych kolorów”, które do tej pory mogły nieco zaburzać odbiór trailerów.

Warto jednak pamiętać, że nie samą grafiką gra stoi i poza tym istotny jest przede wszystkim gameplay, który zawsze jest rdzeniem dobrej zabawy. O jakości tego aspektu doczekamy się po premierze, która planowana jest na 21 maja 2024 roku na PC i Xbox Series X|S.

Źródło: YouTube: Ninja Theory+

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.