Hellblade 2 w TOP 10 najwyżej ocenianych gier na Xboxa w 2024 roku. Exclusive Xboxa zdobył świetne noty

Hellblade 2

Jesteśmy już po premierze Hellblade 2. Gra zebrała świetne recenzje, co przełożyło się na ciekawy sukces. Udało jej się bowiem dostać do TOP 10 najwyżej ocenianych produkcji na Xboxach w 2024 roku.

Hellblade 2 w TOP 10 najwyżej ocenianych gier na Xboxa w 2024 roku

Zwiastun Hellblade 2

Można powiedzieć, że Hellblade 2 spełniło swoje oczekiwania. Fani pierwowzoru zakochali się w jego następcy, choć naturalnie istnieje też spore grono osób, które oczekiwało czegoś innego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, gra okazała się sukcesem. I to na tyle, że wbiła się nawet do TOP 10 najwyżej ocenianych gier na Xboxa w 2024 roku. Dane na ten temat dostarczył Metacritic:

  1. Like A Dragon: Infinite Wealth (92)
  2. Tekken 8 (89)
  3. Prince of Persia: The Lost Crown (87)
  4. Botany Manor (87)
  5. Unicorn Overlord (87)
  6. Persona 3 Reload (87)
  7. Dragon’s Dogma 2 (86)
  8. Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy (83)
  9. WWE 2K24 (83)
  10. Senua’s Saga: Hellblade II (81)

Jak więc widać, Ninja Theory może być dumne ze swojego projektu. Ale i tak nie zamierza się na tym zatrzymywać, bo podobno już dostało zielone światło na opracowywanie kolejnej produkcji.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.