Następna gra Ninja Theory dla Xboxa już miała zostać zaakceptowana. Twórcy Hellblade 2 się nie zatrzymują

Hellblade 2

Dopiero co byliśmy świadkami premiery Hellblade 2 i z recenzji gry wynika, że jest to świetna produkcja. Tymczasem okazuje się, że jej twórcy już mieli zaakceptować nowy projekt. Wychodziłoby więc na to, że obecnie pracują nad 2 innymi pozycjami.

Następna gra Ninja Theory dla Xboxa już zaakceptowana?

Zwiastun Hellblade 2

Wygląda na to, że przed Ninja Theory jeszcze więcej pracy. Wiedzieliśmy już, że poza Hellblade 2 studio pracowało też nad tajemniczym projektem Mara, który nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem okazuje się, że twórcy mieli już dostać pozwolenie na jeszcze jeden projekt. Tak twierdzi dziennikarz Jez Corden z Windows Central, choć niestety nie wiemy, co to konkretnie za gra.

Zaledwie dziś na rynku pojawiło się z kolei Hellblade 2. Gracze polubili ten tytuł, który jest świetnym rozwinięciem swojej poprzedniczki.

Co więcej, Corden twierdzi, że obecnie nie ma planów zamknięcia studia Ninja Theory. Gracze zaczęli się tym martwić po tym, gdy Xbox zamknął 3 inne zespoły, w tym Tango Gameworks.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2376 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.