Helldivers 2 z darmowym prezentem dla graczy. Twórcy chcą, abyśmy pamiętali o „poległych towarzyszach”

helldivers 2

Helldivers 2 otrzymało niedawno sporą aktualizację, która wprowadziła do gry kilka ciekawych rozwiązań. To jednak nie koniec niespodzianek. Twórcy poinformowali nas bowiem o rozdaniu dodatkowego przedmiotu kosmetycznego.

Helldivers 2 oferuje graczom darmowy prezent. To stylowa peleryna

Wychodzi na to, że dziś – 3 kwietnia – obchodzimy Malevelon Creek Memorial Day. Z tej okazji twórcy Helldivers 2 przygotowali dla nas drobny prezent.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąc konkretniej, chodzi o pelerynę Fallen Hero’s Vengeance. Przedmiot jest już dostępny do odbioru. Jak zaznaczają deweloperzy, ma on nam przypominać o swoich „poległych towarzyszach w bitwie”.

Tak więc mamy kolejną nowość, tym razem nieco bardziej drobną. Wcześniej dostaliśmy jednak dużą aktualizację do gry, która teraz oferuje dzięki niej zamiecie oraz burze piaskowe.

Ponadto update ten nieco zaskoczył graczy, bo wzbogacił Automatów o nowe siły. Chodzi o latające statki czy potężne – wydaje się, że inspirowane Gwiezdnymi wojnami – maszyny kroczące, które sprawiają sporo problemów w walce.

Źródło: Arrowhead Game Studios

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.