Hi-Fi Rush osiągnęło kolejny kamień milowy! Najbardziej niespodziewany hit tego roku?

Hi-Fi Rush

Premiera Hi-Fi Rush spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Bez żadnej większej wypowiedzi grę po prostu wydano przy okazji Xbox Developer Direct. A i tak pomimo braku jakiejkolwiek kampanii marketingowej, ta właśnie przebiła barierę 3 milionów graczy, którzy ją uruchomili.

Hi-Fi Rush zostało już sprawdzone przez 3 miliony graczy

Zwiastun Hi-Fi Rush

W marcu poinformowano nas, że Hi-Fi Rush cieszyło się sporą popularnością i zostało uruchomione przez 2 miliony osób. Na dołożenie kolejnego miliona czekaliśmy więc zaledwie 5 miesięcy.

I tak w mniej niż pół roku, bez żadnej kampanii marketingowej ani większego wcześniejszego rozgłosu, gra ma już 3 miliony graczy. Z pewnością swoją rolę miał w tym debiut w Xbox Game Pass, ale trzeba też przyznać po prostu jedno.

Mianowicie to, że Hi-Fi Rush jest zwyczajnie świetną produkcją. Aby się o tym przekonać, wystarczy zwyczajnie sprawdzić jej oceny.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series X

Sukces Tango Gameworks jest tym bardziej warty podziwu, że to dopiero pierwszy tego typu tytuł studia. Wcześniej deweloper był bowiem znany ze stworzenia serii horrorów The Evil Within oraz bazującego na japońskim folklorze Ghostwire: Tokyo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.