Hi-Fi Rush z darmowymi nowościami! Niespodziewany hit z Game Passa otrzymał dwa dodatkowe tryby

Hi-Fi Rush aktualizacja Wyzwania z automatu

Hi-Fi Rush zadebiutowało w styczniu bez wcześniejszych zapowiedzi i z miejsca podbiło serca graczy oraz recenzentów. Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się natomiast informacje, że najnowsza produkcja studia Tango Gameworks rzekomo nie zarobiła odpowiedniej ilości pieniędzy. Deweloperzy oraz Microsoft najwyraźniej są jednak zadowoleni z wyników osiągniętych przez wspomniany tytuł. Gra doczekała się bowiem darmowej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowości.

Hi-Fi Rush z darmową aktualizacją „Wyzwania z automatu”. Patch wprowadza dwa nowe tryby rozgrywki

Hi-Fi Rush – zwiastun aktualizacji „Wyzwania z automatu”

Najnowszy patch – zatytułowany „Wyzwania z automatu” – wzbogaca Hi-Fi Rush o dwa dodatkowe tryby rozgrywki. Nowe atrakcje skierowane są do graczy, którym udało się już ukończyć główny wątek fabularny. Po zakończeniu historii zainteresowani muszą jedynie udać się do kryjówki głównego bohatera, w której powinien pojawić się automat do gier, który pozwoli zapoznać się z przygotowanymi przez twórców nowościami.

Pierwszy z nowych trybów nosi nazwę „BPM RUSH!”. We wspomnianym wariancie rozgrywki Chai zostanie rzucony do walki przeciwko falom wrogów, ale pokonanie każdej z nich spowoduje zwiększenie tempa muzyki mierzonego w uderzeniach na minutę. W trakcie zabawy gracze stawią czoła zarówno nowym wrogom, jak i dobrze znanym oponentom. Kluczem do sukcesu jest oczywiście trzymanie rytmu.

Drugi nowy tryb to „Wieża doładowań”, która stanowi nieco inną odsłonę wieży rytmu. W tym wariancie Chai będzie początkowo pozbawiony swoich umiejętności. Pomiędzy poszczególnymi rundami użytkownicy będą mogli jednak wręczyć bohaterowi korzystne bonusy lub „buga”. Decydując się na drugą z opcji, gracze – w zamian za większe ryzyko – mogą liczyć na premierę, która pozwoli protagoniście się doładować i w efekcie zdobyć wieżę.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Kup Xbox Series X

Na koniec warto przypomnieć, że Hi-Fi Rush dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Mieliście już okazję zapoznać się z przygodami Chaia? Koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole wiadomości!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.