Hi-Fi Rush podbija serca graczy. Wysyp pozytywnych opinii w sklepie Steam i dobre wieści dla Polaków

Hi-Fi Rush

Jedną z bardziej intrygujących zapowiedzi podczas wczorajszego Xbox Developer_Direct, okazała się prezentacja Hi-Fi Rush od studia Tango Gameworks. Kilka godzin po tym wydarzeni tytuł ten miał swoją premierę i od samego początku dostępny jest w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Okazuje się, że taki niespodziewany debiut okazał się „strzałem w dziesiątkę”, gracze są bowiem zachwyceni tą grą.

Hi-Fi Rush od samego początku zachwyca graczy na Steamie

Hi-Fi Rush – fragment gameplayu

Produkcja Hi-Fi Rush, która zadebiutowała dosłownie kilka godzin po oficjalnej prezentacji, niemal od razu przyciągnęła do siebie graczy i została przez nich bardzo ciepło przyjęta.

W momencie pisania tego newsa grze wystawiono w sklepie Steam 277 recenzji, z czego aż 99% jest pozytywnych. Użytkownicy doceniają przede wszystkim interesujące rozwiązania gameplayowe, system walki, animację oraz cieszącą oko grafikę.

Najczęściej jednak gracze zachwycają się faktem, że jest to po prostu bardzo dobrze wykonana gra rytmiczna, będąca połączeniem Devil May Cry oraz Sunset Overdrive.

Zadowolenie graczy jest na tyle duże, że niektórzy z nich określili tę pozycję jak „GOTY 2023”, które zostało wypuszczone zupełnie ukradkiem. Nie brak też głosów mówiących, że zdecydowanie lepiej kupić ten tytuł niż wydane kilka dni temu Forspoken.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł

Warto w tym miejscu wspomnieć, że rodzimi gracze mogą liczyć na pełną polską wersję językową. Oznacza to, że do naszej dyspozycji nie będą tylko napisy, ale całkowite udźwiękowienie dialogów. Bez wątpienia jest to kolejny argument za tym, aby dać Hi-Fi Rush swoją szansę. Zamierzacie zagrać w tę ciekawie zapowiadającą się grę rytmiczną? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z