Hideo Kojima chwali polską artystkę. Gracze chcą jej muzyki w Death Stranding 2

Hania Rani Hideo Kojima

Poza tworzeniem wyśmienitych gier Hideo Kojima jest też znanym sympatykiem filmów oraz muzyki. Ostatnio na Twitterze pochwalił się swoim obserwującym kolejną zakupioną przez siebie płytą. Tym razem jego wybór padł na twórczość pewne polskiej artystki, która jest dosyć mało znana w naszym kraju.

Muzyka Hani Rani doceniona przez Hideo Kojimę

Hideo Kojima co jakiś czas dzieli się na Twitterze kinowymi oraz muzycznymi rekomendacjami. Ostatnio wspomniał o naszej rodaczce, Hani Rani, której muzykę fortepianową wprost nazwał niesamowitą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Znany twórca gier zakupił bowiem japońskie wydanie płyty „Home” Hani. Twórczość samej autorki poznał natomiast z polecenia.

Do dyskusji o muzyce Polki od razu włączyli się gracze obserwujący profil Kojimy. Zdecydowanie większość z nich oceniła ją bardzo pozytywnie, a część ponadto zaczęła sugerować deweloperowi nawiązanie współpracy w celu umieszczenia utworów kompozytorki w zapowiedzianym jakiś czas temu Death Stranding 2.

Nie byłby to pierwszy raz, gdyby soundtrackowi tej serii towarzyszył jakiś polski akcent. W jego pierwszej części pojawił się bowiem utwór „Poznań” w wykonaniu Low Roar.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Jeżeli jesteście ciekawi sprawdzeni muzyki Hani, to wszystkich utworów z albumu zakupionego przez Hideo Kojimę możecie posłuchać także na YouTube. Sama artystka w tym roku wydała natomiast kolejny krążek, tym razem zatytułowany „On Giacometti”.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.