Hideo Kojima pojawi się na Tokyo Games Show 2024! Kolejna zapowiedź Death Stranding 2 na horyzoncie?

Death Stranding 2

Targi Tokyo Games Show 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a jedną z firm, które potwierdziły swoją obecność na tej imprezie, jest Sony. Poza japońskim przedsiębiorstwem swoje uczestnictwo zgłosiły takie firmy jak między innymi Square Enix, Samsung czy Konami. Okazuje się, że na imprezie tej nie zabraknie studia prowadzonego przez legendarnego Hideo Kojimę.

Hideo Kojima potwierdza swoją obecność na Tokyo Games Show 2024

Hideo Kojima za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze/X potwierdził, że pojawi się na tegorocznej imprezie Tokyo Games Show. Szybkie spojrzenie na listę wystawców potwierdza, że japoński reżyser będzie tam nie w roli gościa lub prelegenta, a jako członek swojego studia — Kojima Productions. Jest to więc znakomita wiadomość dla każdego fana twórczości tego dewelopera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czego więc możemy się spodziewać? Wiele osób spekuluje, że na targach w Tokio wreszcie zaprezentowany zostanie kolejny materiał z Death Stranding 2. Jakby nie patrzeć, to dla twórcy z Kraju Kwitnącej Wiśnii taka impreza zdaje się idealnym miejscem, aby przed rodakami zaprezentować dotychczasowe efekty swoich prac.

Biorąc też pod uwagę fakt, iż jeszcze w maju pojawiły się wieści, że prace nad sequelem jednej z najgłośniejszych gier 2019 idą bardzo dobrze i zbliżają się do końca, można zakładać, że od tamtego czasu Kojima Productions dało radę przygotować coś, co będzie w stanie zaprezentować światu. Zdecydowanie nakręciłoby to ogólny hype na ten tytuł i to nawet jeśli od premiery dzieli nas jeszcze szmat czasu.

Impreza Tokyo Games Show 2024 odbędzie się w dniach 26-29 września 2024 roku i właśnie wtedy dowiemy się, co intrygującego przygotował dla nas Kojima i spółka. Czekacie na nowe wieści od japońskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: Hideo Kojima , nikkeibp.co.jp

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.