Co zaprezentuje Hideo Kojima? Wpis twórcy na Twitterze sugeruje nadchodzący pokaz gry

Hideo Kojima

Death Stranding 2, czy może coś zupełnie innego? Wpis Hideo Kojimy na Twitterze sprawił, że w branży zawrzało i pojawiło się mnóstwo nowych pytań. Możliwe, że nadchodzi pokaz gry, nad którą pracuje obecnie Japończyk.

Pokaz Death Stranding 2 już niedługo?

The answer to “WHO” at TGS will be in the next “WHERE”. pic.twitter.com/y6Y6l7gAxo

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) October 5, 2022

The answer to “WHO” at TGS will be in the next “WHERE”. pic.twitter.com/y6Y6l7gAxo

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) October 5, 2022

Hideo Kojima jest zdecydowanie zapracowanym twórcą. Jakiś czas temu ogłosił on prace nad tytułem dla Microsoftu, jednocześnie tworząc sequel Death Stranding z myślą o konsolach Sony. Która z gier jako pierwsza zostanie oficjalnie zaprezentowana? Być może odpowiedź na to pytanie pozwoli znaleźć ostatni wpis Kojimy na Twitterze. Sugeruje on, aby do pytania „kto” dodać również „gdzie”.

Zobacz też: Mapy do Minecraft

Tajemnicza grafika nie zdradza zbyt wiele, ale całość pozwala sądzić, że prezentacja nowego tytułu odbędzie się już niedługo. Ta nie miała miejsca podczas tegorocznych targów Tokyo Games Show, dlatego w opcji pozostają dwie inne imprezy. Pierwsza to PlayStation Showcase, które ma mieć miejsce jeszcze w październiku. Drugą jest The Game Awards. Jeżeli sprawa dotyczy zapowiedzi Death Stranding 2, to październikowa impreza spod znaku PlayStation wydaje się być idealną okazją do prezentacji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.