High on Life na obszernym gameplayu. Gra pojawi się w Xbox Game Pass w dniu premiery

High on Life

High on Life ostatnio zaliczyło dość nieznaczną obsuwę, a produkcja ukaże się na rynku pod koniec tego roku. To ciekawie zapowiadający się FPS z dobrze wyważoną dawką humoru. Co jednak ważniejsze, twórcy dobili targu z Microsoftem i umieszczą swoje oczko w głowie w abonamencie Xbox Game Pass. Teraz możemy sprawdzić nowe materiały z gry prosto z Gamescomu 2022.

REKLAMA

High on Life zapewni wymagające walki z bossami

High on Life – gameplay

Film pokazuje, jak High on Life wygląda w praktyce. Deweloperzy przyjechali na wydarzenie w Kolonii z bardzo długim gameplayem, który ukazał wymagającą walkę z bossem. Mogliśmy sprawdzić, jak główny bohater używa chociażby linek do unikania przeciwników, czy także to, w jaki sposób działają jego bronie – oprócz pistoletu posiada on również m.in. nóż.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Premiera High on Life jest zapowiedziana na 13 grudnia 2022 roku na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jak zostało to wspomniane wyżej, pozycja będzie dostępna od dnia debiutu na rynku w usłudze Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!