Premiera High on Life opóźniona. Znamy nową datę dodania gry do Xbox Game Pass

High on Life

Jeszcze w czerwcu pisaliśmy, że High on Life trafi do Xbox Game Pass na premierę w dniu 25 października 2022 roku. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że termin debiutu gry został przesunięty. Dobra wiadomość jest taka, że tylko nieznacznie.

REKLAMA

Nowa data premiery High on Life

delivering news (DON'T YELL AT ME!!!!) pic.twitter.com/sXUJDsAoX0

— High On Life (@highonlifegame) August 18, 2022

delivering news (DON'T YELL AT ME!!!!) pic.twitter.com/sXUJDsAoX0

— High On Life (@highonlifegame) August 18, 2022

Squanch Games, studio odpowiedzialne za High on Life, poinformowało na Twitterze, że premiera gry została przesunięta na 13 grudnia 2022 roku. Nie da się więc ukryć, że nie jest to przesadnie duże opóźnienie w stosunku do pierwotnie ustalonego terminu. Twórcy poinformowali, że ich decyzja jest podyktowana chęcią wyeliminowania kilku dodatkowych bugów, na co gratisowe 6 tygodniu ma im w zupełności wystarczyć.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Decyzja deweloperów jest jak najbardziej zrozumiała, ale z drugiej strony to już kolejne opóźnienie w branży — ostatnio pisaliśmy m.in. o przesunięciu premiery Hogwarts Legacy. Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że High on Life – gra od twórców serialu Rick and Morty – trafi do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. W ramach usługi Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xbox Series X|S oraz być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!