Twórcy Hitmana ogłosili swój nowy projekt. IO Interactive tworzy online fantasy RPG

IO Interactive RPG

Hitman przeszedł ostatnio spore zmiany, IO Interactive odświeżyło całą serię i zaoferowało ją graczom w nieco innej formie. Dla studia przyszedł jednak wreszcie czas na nowy projekt i zupełnie nowe IP.

Nowe RPG of IO Interactive

W kwietniu 2021 słyszeliśmy plotki, że IO Interactive może tworzyć wspólnie z Microsoftem nowe IP, w którym smoki odegrają znaczącą rolę. Wiemy również o oficjalnej grze z Jamesem Bondem w roli głównej, za którą odpowiedzialni są twórcy Hitmana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz studio oficjalnie potwierdziło swoje plany na przyszłość. Na stronie IO Interactive pojawił się krótki wpis zatytułowany „Project Fantasy”. Deweloperzy zapowiadają tym samym nowe IP, które będzie rozwijane przez wiele lat.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Na razie niestety nie znamy wielu szczegółów na temat tego tajemniczego projektu. Wpis mówi głównie o przygodzie stworzonej z myślą o graczach i inspiracji pomysłem o grupie osób współpracujących, by osiągnąć konkretny cel. IO Interactive wreszcie oficjalnie potwierdziło istnienie tego tytułu i jasno dało do zrozumienia, że mają aktualnie ręce pełne roboty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.