Pająki na rolkach w Hogwarts Legacy! Jeśli boisz się tych stworzeń, od razu pobieraj nową aktualizację

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy to produkcja, która została bardzo ciepło przyjęta przez fanów na całym świecie, bijąc rekordy sprzedażowe. Biorąc pod uwagę ilość fanów oraz fakt, że na arachnofobię cierpi około 3-6% społeczeństwa, deweloperzy z Avalanche Software, wraz z najnowszą aktualizacją udostępnili modyfikację, która całkowicie zmienia wygląd pająków. Jest to miły ukłon w stronę osób, które boją się tych zwierząt.

Aktualizacja z 4 maja 2023 roku dodaje Arachnophobia Mode w Hogwarts Legacy

Arachnophobia Mode w Hogwarts Legacy

Dzisiaj miała miejsce premiera gry z uniwersum Harry’ego Pottera na konsolach poprzedniej generacji — Xboxie One oraz PlayStation 4 – i jak warto zauważyć, na starszych sprzętach produkcja wypada naprawdę dobrze. Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutowało 10 lutego 2023 roku na Xboxach Series X|S, PlayStation 5 oraz PC. Natomiast wczoraj deweloperzy z Avalanche Software udostępnili aktualizację, która naprawia bugi, poprawia optymalizację, ale najciekawszą opcją, jaką dodaje patch, jest Arachnophobia Mode.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Opcja ta modyfikuje całkowicie wygląd pająków — dodając im wrotki oraz zmieniając wygląd na mniej straszny. Wrotki u pająków są niewątpliwie ukłonem twórców Hogwarts Legacy w stronę fanów serii Harry Potter. Przypomnijmy, że w trzeciej części — Więzień Azkabanu — podczas lekcji obrony przed czarną magią, Ron, używając zaklęcia „Riddikulus”, zmienia wygląd pająka, dodając mu właśnie wrotki.

Po włączeniu Arachnophobia Mode otrzymamy:

  • Zmieniony wygląd pająków,
  • Zredukowane pajęcze dźwięki
  • Usunięte małe pająki
  • Niewidoczne zwłoki

Twórcy dodatkowo informują, że Arachnophobia Mode nie zmienia obrazu pająków w przewodniku. Ustawienie to jest opcjonalne i można je włączyć w menu. Aktualizacja Hogwarts Legacy z 4 maja 2023 roku jest dostępna dla użytkowników Xboxów Series X|S, PlayStation 5 oraz PC.

Zobacz też: Najlepsze słuchawki gamingowe

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje jeszcze na konsoli Nintendo Switch 25 lipca 2023 roku.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.