Hogwarts Legacy będzie bardzo, bardzo, bardzo długą przygodą. Potwierdzono szczegóły na temat czasu gry!

Hogwarts Legacy

Już w zeszłym tygodniu do sieci trafiły nieoficjalne informacje dotyczące długości gry Hogwarts Legacy. Okazuje się jednak, że wspomniane doniesienia nie do końca odzwierciedlają skalę produkcji Avalanche Software. Deweloperzy podzielili się bowiem szczegółami na temat czasu rozgrywki, które potwierdzają, że wspomniany tytuł będzie niezwykle długą przygodą.

REKLAMA

Jeden z twórców Hogwarts Legacy ujawnił, ile czasu zajmie ukończenie gry

Hogwarts Legacy – zwiastun kinowy

Oficjalne informacje dotyczące długości gry Hogwarts Legacy trafiły do sieci dzięki serwisowi GameReactor. Wspomniana redakcja postanowiła bowiem zapytać o wspomnianą kwestię jednego z twórców, który podzielił się konkretnymi i dość imponującymi liczbami.

Kelly Murphy – główny projektant gry – ujawnił, że ukończenie głównej kampanii fabularnej powinno zająć graczom przeszło 40 godzin. Natomiast użytkownicy, którzy będą chcieli zapoznać się również ze wszystkimi aktywnościami pobocznymi, będą musieli poświęcić Hogwarts Legacy ponad 100-120 godzin.

Co ciekawe, Murphy zaznaczył, że pracował nad grą przez sześć lat i w tym czasie udało mu się ukończyć produkcję kilkukrotnie. Mimo to – jak podkreśla deweloper – nie widział wszystkiego, co ma do zaoferowania Hogwart. Wygląda więc na to, że fani Harry’ego Pottera nie będą mogli narzekać w najbliższych miesiącach na nudę.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego. Posiadacze Edycji Deluxe będą mogli natomiast rozpocząć zabawę ze wspomnianym tytułem trzy dni wcześniej. Warto także dodać, że produkcja Avalanche Software pozwoli graczom stanąć po ciemnej stronie mocy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać