Hogwarts Legacy będzie bardzo, bardzo, bardzo długą przygodą. Potwierdzono szczegóły na temat czasu gry!

Hogwarts Legacy

Już w zeszłym tygodniu do sieci trafiły nieoficjalne informacje dotyczące długości gry Hogwarts Legacy. Okazuje się jednak, że wspomniane doniesienia nie do końca odzwierciedlają skalę produkcji Avalanche Software. Deweloperzy podzielili się bowiem szczegółami na temat czasu rozgrywki, które potwierdzają, że wspomniany tytuł będzie niezwykle długą przygodą.

Jeden z twórców Hogwarts Legacy ujawnił, ile czasu zajmie ukończenie gry

Hogwarts Legacy – zwiastun kinowy

Oficjalne informacje dotyczące długości gry Hogwarts Legacy trafiły do sieci dzięki serwisowi GameReactor. Wspomniana redakcja postanowiła bowiem zapytać o wspomnianą kwestię jednego z twórców, który podzielił się konkretnymi i dość imponującymi liczbami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kelly Murphy – główny projektant gry – ujawnił, że ukończenie głównej kampanii fabularnej powinno zająć graczom przeszło 40 godzin. Natomiast użytkownicy, którzy będą chcieli zapoznać się również ze wszystkimi aktywnościami pobocznymi, będą musieli poświęcić Hogwarts Legacy ponad 100-120 godzin.

Co ciekawe, Murphy zaznaczył, że pracował nad grą przez sześć lat i w tym czasie udało mu się ukończyć produkcję kilkukrotnie. Mimo to – jak podkreśla deweloper – nie widział wszystkiego, co ma do zaoferowania Hogwart. Wygląda więc na to, że fani Harry’ego Pottera nie będą mogli narzekać w najbliższych miesiącach na nudę.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego. Posiadacze Edycji Deluxe będą mogli natomiast rozpocząć zabawę ze wspomnianym tytułem trzy dni wcześniej. Warto także dodać, że produkcja Avalanche Software pozwoli graczom stanąć po ciemnej stronie mocy.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.