Hogwarts Legacy lepsze od God of War Ragnarok i Elden Ring. WB Games chwali się sprzedażą

Hogwarts Legacy

Fani Harrye’ego Pottera byli najwyraźniej bardzo spragnieni nowej historii w świecie magii. Krążące po sieci statystyki dawały do zrozumienia, że Hogwarts Legacy cieszy się ogromną popularnością. Teraz Warner Bros. uświadomiło graczom, jak wiele osób sięgnęło po ich nową produkcję.

Sprzedaż Hogwarts Legacy

Zwiastun Hogwarts Legacy

Warner Bros. Games pochwaliło się właśnie, że w ciągu pierwszych dwóch tygodni sprzedało się ponad 12 milionów sztuk Hogwarts Legacy. Nowa gra Avalanche wygenerowała tym samym 850 milionów dolarów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ekskluzywny dla konsol PlayStation God of War Ragnarok potrzebował trzech miesięcy, żeby sprzedać 11 milionów egzemplarzy, a obchodzący jutro pierwsze urodziny Elden Ring ma na swoim koncie ponad 20 milionów sprzedanych kopii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Hogwarts Legacy stał się tym samym kandydatem do tytułu największej premiery tego roku. Trzeba mieć na uwadze, że na ogranie tej produkcji wciąż czekają posiadacze konsol poprzedniej generacji. Sprzedaż może jeszcze mocno podskoczyć, kiedy gra trafi na wszystkie platformy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.