Hogwarts Legacy na Switcha wyśmiane przez graczy. Porównują grafikę do czasów PSX

Hogwarts Legacy Nintendo Switch Hagrid PSX

Wczoraj pojawiły się nowe zrzuty ekranu z Hogwarts Legacy na Nintendo Switch. Naturalnie gra wygląda na handheldzie z 2017 roku tak, jak wygląda. A to oczywiście uruchomiło reakcję zwrotną ze strony graczy, którzy szybko porównali to wydanie produkcji do starszych tytułów z tej franczyzy.

Gracze naśmiewają się z grafiki Hogwarts Legacy na Nintendo Switch

Oczywiście najważniejszym czynnikiem w przypadku Hogwarts Legacy na Nintendo Switch jest to, aby gra działała w zadowalającej liczbie klatek na sekundę. A to musi być okupione znacznym downgradem graficznym w porównaniu do wydań z PC-tów czy pozostałych konsol.

Niemniej każda okazja do pośmiania się jest dobra. A zestawienie Hogwarts Legacy ze Switcha z grami o Harrym Potterze ze starszych konsol to pomysł, który naturalnie został podłapany przez graczy.

Całość bierze się z tego, że w przeszłości porty gier AAA na Switchu przeważnie działały tak sobie. I to nie tylko pod względem oprawy graficznej, ale też FPS-ów, które często potrafiły spaść poniżej 30.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Pozostaje więc liczyć, że w tym przypadku będzie inaczej. Posiadacze każdej platformy zasługują na dobrze działające gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.