Hogwarts Legacy z ogromnym światem. Gra zawiera ponad 100 zadań pobocznych z wpływem na główną kampanię

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy jest kolejną dużą premierą, na którą oczekujemy w tym roku. Główny wątek gry ma być rozbudowany, ale nie inaczej jest też z zadaniami pobocznymi. Tych ma być ponad 100, a ponadto mają one mieć wpływ na główną fabułę tytułu.

Hogwarts Legacy będzie mieć ponad 100 zadań pobocznych, które wpłyną na główną fabułę gry

Zwiastun Hogwarts Legacy

Według ostatnich przecieków, ukończenie Hogwarts Legacy miałoby zająć nam około 35 godzin. Czas ten bez wątpienia znacznie wydłużą liczne zadania poboczne, które ponadto wpłyną na główną fabułę gry.

Informację tą potwierdziła właśnie Moira Squier, która udzieliła wywiadu redakcji GamesRadar. Reżyserka gry zapewniła nas o rozbudowanym wątku pobocznym w Hogwarts Legacy, który obejmie ponad 100 zadań.

Nawet misje poboczne, których jest ponad 100, pozwalają graczowi manipulować główną kampanią dzięki doświadczeniu, które zdobył.

Moira Squier

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Na Xbox One za to gra stanie się dostępna 14 kwietnia, a na Nintendo Switch dopiero 25 lipca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!