Twórcy Hogwarts Legacy z niespodzianką dla graczy! Do wszystkich trafi DLC dotychczas ekskluzywne dla PS5

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy było niewątpliwie jednym z hitów 2023 roku. Gra Avalanche Software wykorzystująca świat znany z powieści o Harrym Potterze zyskała uznanie wśród graczy, pomimo bojkotu niektórych środowisk. Od premiery gry minął już jednak prawie cały rok, a twórcy nie informowali fanów o planach na rozwój gry. Teraz jednak studio przerwało milczenie i poinformowało za sprawą mediów społecznościowych, że latem tego roku do gry ma trafić nowa zawartość oraz ta, która była dostępna jedynie na PlayStation 5.

Deweloperzy Hogwarts Legacy udostępnią na wszystkie platformy ekskluzywne DLC z PS5 oraz dodadzą nową zawartość

Hogwarts Legacy — zwiastun

Hogwarts Legacy już od momentu zapowiedzi rozbudzał umysły fanów. Wykorzystanie tak sławnej marki, jaką jest seria Harry Potter, dawało grze niemal pewny sukces. Tak też się stało, tytuł sprzedał się w 22 milionach kopii, a przy okazji był też bardzo dobrą produkcją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nic dziwnego więc, że gracze mają apetyt na więcej i już chwilę po premierze dopytywali studio o nową zawartość i planowany rozwój produkcji. Twórcy z początku zarzekali się, że nie planują dodatkowej zawartości ani DLC, jednak tak ogromny sukces finansowy musiał ich zmotywować do zmiany decyzji.

Deweloperzy za pomocą mediów społecznościowych poinformowali fanów, że latem 2024 roku Hogwarts Legacy ma otrzymać nową zawartość, a ponadto DLC ekskluzywne dla PlayStation 5 zostanie udostępnione na wszystkich platformach.

Ponieważ zbliżamy się do pierwszej rocznicy Hogwarts Legacy, chcieliśmy poinformować naszą społeczność, że dodatkowa zawartość dostępna wyłącznie na PlayStation zostanie udostępniona na innych platformach jeszcze tego lata, wraz z dodatkowymi aktualizacjami i funkcjami gry. Bądźcie na bieżąco w nadchodzących miesiącach, aby uzyskać więcej szczegółów na temat tegorocznych wydarzeń w Hogwarts Legacy.

Konto @HogwartsLegacy w serwisie X/Twitter

Niestety, twórcy w poście nie zdradzili, co konkretnie przygotowują. Wiemy jedynie, że zawartość ekskluzywna dla konsoli PlayStation 5 zostanie udostępniona również na innych platformach, czyli na PC, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Graczom pozostaje mieć nadzieję, że twórcy z czasem uchylą rąbka tajemnicy i zdradzą, jakie mają plany względem Hogwarts Legacy. Do tego czasu fani muszą czekać i z nadzieją wyglądać lata.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.