Hogwarts Legacy za darmo przez 45 minut! Demo gry już dostępne w najwyższym PS Plusie

Hogwarts Legacy PS Plus

Hogwarts Legacy od czasu premiery zdobyło ogromną popularność i podbiło serca graczy na całym świecie. Teraz szczególnie zainteresowani tytułem mogą być posiadacze subskrypcji PS Plus Premium. W PlayStation Store czeka bowiem na graczy wyjątkowa okazja, dzięki której będą mogli zanurzyć się w magicznym uniwersum Harry’ego Pottera.

Posiadacze PS Plus Premium mogą cieszyć się Hogwarts Legacy za darmo przez 45 minut

Zwiastun Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy jest grą RPG, która przenosi nas do magicznego świata znanego z książek i filmów o Harrym Potterze. Produkcja ta pozwala wcielić się w rolę ucznia Hogwartu, eksplorować tajemnicze zakamarki Szkoły Magii i Czarodziejstwa i przeżyć wiele ciekawych przygód. Teraz posiadacze abonamentu PS Plus Premium mogą zagrać w Hogwarts Legacy zupełnie za darmo, choć z pewnym ograniczeniem.

Okazuje się bowiem, że Hogwarts Legacy jest dostępne dla subskrybentów najwyższego planu usługi Sony tylko przez 45 minut. To tzw. czasowe demo, ale jednocześnie wciąż bardzo dobra okazja, by zapoznać się z mechaniką gry i doświadczyć tego, czego można spodziewać się w pełnej wersji produkcji. Użytkownicy PS Plus Premium z pewnością powinni rozważyć wypróbowanie gry, która jest jedną z najlepiej przyjętych produkcji w tym roku.

Jednocześnie przypominamy, że PS Plus Premium jest najwyższą wersją usługi subskrypcyjnej PlayStation. Oferuje wiele korzyści, w tym wybrane gry dodawane do katalogu co miesiąc, retro klasyki, ekskluzywne rabaty czy dema gier. Dzięki usłudze gracze mogą nie tylko wypróbować wybrane tytuły, ale także cieszyć się pełnymi wersjami różnorodnych gier.

Zobacz też: Najlepsze gry singleplayer

Kup Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy zadebiutowało 7 lutego 2023 roku i prędko zdobyło uznanie wśród graczy i krytyków. Gra jest dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Już niebawem, bo 25 lipca 2023 roku ma również pojawić się na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.