Hogwarts Legacy osiągnęło złoty status! Gracze PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą spać spokojnie

Hogwarts Legacy Sebastian Sallow

Avalanche Software poinformowało wczoraj, że Hogwarts Legacy w wersji na PlayStation 4 i Xbox One nie zadebiutuje w terminie. Ujawniono również datę premiery gry na Nintendo Switch. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Twórcy podzielili się bowiem także dobrą wiadomością, która powinna ucieszyć graczy PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Prace nad Hogwarts Legacy na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S zakończone

Deweloperzy poinformowali za pośrednictwem Twittera, że Hogwarts Legacy w wersji na wymienione wyżej platformy osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że właściwe prace nad grą zostały zakończone, a sam tytuł może już trafić do tłoczni. Wiele wskazuje więc na to, że fani Harry’ego Pottera korzystający z komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S nie muszą obawiać się ewentualnych opóźnień.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto również przypomnieć, że dziś – 14 grudnia – o 19:00 czasu polskiego deweloperzy z Avalanche Software zaproszą graczy na kolejną prezentację rozgrywki z Hogwarts Legacy. Zgodnie z zapowiedzią podczas transmisji twórcy pokażą m.in. zaawansowaną walkę z przeciwnikami oraz Pokój Życzeń.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox One dla dzieci

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 10 lutego 2023 roku. Na PlayStation 4 i Xbox One produkcja Avalanche Software pojawi się natomiast 4 kwietnia, a użytkownicy konsol Nintendo Switch będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianym tytułem dopiero w lipcu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.