Hogwarts Legacy zachwyci ścieżką dźwiękową? Muzyczny zwiastun przeniesie Was do świata Harry’ego Pottera

Hogwarts Legacy

Pod koniec zeszłego miesiąca twórcy Hogwarts Legacy opublikowali kolejne nagranie ASMR, dzięki któremu gracze mieli okazję zrelaksować się przy dźwiękach jesiennego poranka w świecie czarodziejów. Tymczasem deweloperzy z Avalanche Software postanowili przygotować jeszcze jeden dość nietypowy materiał promocyjny wspomnianej produkcji, który powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom muzyki klasycznej.

Nowe materiał wideo z Hogwarts Legacy zapowiada, że muzyka będzie istotnym elementem gry

Hogwarts Legacy – muzyczny zwiastun

W powyższym materiale wideo 54-osobowa orkiestra oraz chór wykonują uwerturę – niecykliczną instrumentalną formę muzyczną, która może stanowić m.in. wstęp do opery, baletu czy też dramatu teatralnego. Początek utworu może wywołać nostalgię u nieco starszych fanów Harry’ego Pottera, a całość zapowiada, że muzyka może być istotnym i mocnym elementem Hogwarts Legacy.

Dodatkowo w tle prezentowane są ujęcia z nadchodzącej produkcji studia Avalanche Software. Niestety zabrakło klasycznych fragmentów rozgrywki, ponieważ muzyczny zwiastun – podobnie jak wspomniany wyżej materiał ASMR – pozwala przyjrzeć się jedynie kilku lokacjom, które będzie można odwiedzić w Hogwarts Legacy.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 5000 zł

Hogwarts Legacy ma zadebiutować na rynku 10 lutego 2023 na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że w zeszłym miesiącu do sieci trafiła również lista osiągnięć, które gracze będą mogli odblokować podczas rozgrywki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z