Relaks z Hogwarts Legacy. Twórcy zapraszają na jesienny poranek w świecie czarodziejów

Hogwarts Legacy

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiła się pełna lista osiągnięć, które gracze będą mogli zdobyć w Hogwarts Legacy. Dziś natomiast deweloperzy ze studia Avalanche Software postanowili opublikować dość nietypowy materiał promocyjny nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera, który powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom ASMR.

Hogwarts Legacy na materiale wideo skierowanym do miłośników ASMR

Hogwarts Legacy – materiał ASMR

Dzięki powyższemu materiałowi gracze mogą zrelaksować się przy dźwiękach „spokojnego, jesiennego poranka” w świecie czarodziejów. Wideo pozwala również przyjrzeć się kilku lokacjom znajdującym się poza murami Hogwartu, które będzie można zwiedzić podczas rozgrywki w Hogwarts Legacy. Deweloperzy podkreślają bowiem, że wszelkie ujęcia zostały zarejestrowane bezpośrednio w grze.

Warto dodać, że nie jest to pierwsze tego typu materiał promocyjny gry Hogwarts Legacy. Już w sierpniu deweloperzy ze studia Avalanche Software opublikowali podobne wideo, które pozwalało graczom zrelaksować przy odgłosach ciepłego, letniego dnia.

Zobacz też: Najlepsze gry Nintendo Switch po polsku

Hogwarts Legacy zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 10 lutego 2023 roku. Produkcja Avalanche Software może pochwalić się rozsądnymi wymaganiami sprzętowymi, a także magiczną Edycją Kolekcjonerską.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.