Guerrilla Games potwierdza: Horizon otrzyma grę sieciową! Powstanie też Horizon 3 dla pojedynczego gracza

Horizon Forbidden West

Podczas The Game Awards 2022 gracze doczekali się zapowiedzi dodatku Burning Shores do gry Horizon Forbidden West. Okazuje się jednak, że fani zapoczątkowanej w 2017 roku serii otrzymają jeszcze więcej atrakcji. Studio Guerrilla Games poinformowało bowiem, że trwają prace nad samodzielną grą sieciową osadzoną we wspomnianym uniwersum. Ujawniono również, że zwolennicy zabawy solo otrzymają w przyszłości Horizon 3!

Guerrilla Games pracuje nad sieciową grą osadzoną w uniwersum Horizon oraz nad Horizon 3

W powyższym wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym Twitter, studio Guerrilla Games informuje, że nad samodzielną grą multiplayer w uniwersum Horizon pracuje nowo utworzony „wewnętrzny” zespół. Ujawniono także, że w produkcji wystąpią zupełnie nowi bohaterowie, a sam tytuł będzie mógł pochwalić się „stylizowaną” oprawą graficzną. Na więcej szczegółów trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie deweloperzy postanowili uspokoić fanów przygód Aloy. Studio zapewniło, że zamierza stworzyć „kolejne epickie” przygody skierowane do miłośników trybu single-player. Zapowiedź Horizon 3 jest więc jedynie kwestią czasu. Deweloperzy poinformowali też, że szukają wielu „utalentowanych” osób, które będą rozwijać nadchodzące projekty wchodzące w skład marki Horizon.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Na koniec warto natomiast przypomnieć, że wspomniany na początku wiadomości dodatek Burning Shores do gry Horizon Forbidden West ma zadebiutować na rynku 23 kwietnia 2023 roku. Należy również podkreślić, że rozszerzenie – w przeciwieństwie do podstawowej wersji – dostępne będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.