Znamy datę premiery Horizon Forbidden West: Burning Shores! Na PS5 zmierza fabularny dodatek do gry

Horizon Forbidden West Burning Shores

Horizon Forbidden West mógł nie zostać grą roku podczas tegorocznego The Game Awards 2022, ale bez wątpienia był jednym z bohaterów minionej gali. Wśród licznych prezentacji znalazł się oficjalny zwiastun dodatku Burning Shores.

Data premiery Horizon Forbidden West: Burning Shores

Zwiastun Horizon Forbidden West: Burning Shores

Już kilka dni temu słyszeliśmy plotki, że Guerrilla Games może szykować niespodziankę dla fanów Horizon. Dzisiejszej nocy informacje insiderów stały się rzeczywistością i dostaliśmy oficjalną zapowiedź dodatku Burning Shores.

Krótki zwiastun niestety nie mówi nam wiele na temat planów studia. Bez wątpienia będzie to jednak doskonała okazja, żeby po raz pierwszy zapoznać się z Horizon Forbidden West albo wrócić do tego magicznego świata i zobaczyć, jak rozszerzenie wypada na tle podstawowej wersji gry.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Horizon Forbidden West: Burning Shores ma zadebiutować 23 kwietnia 2023 roku. W przeciwieństwie do aktualnej wersji gry, dodatek będzie dostępny wyłącznie na PlayStation 5. Gracze zainteresowani ograniem rozszerzenia będą musieli więc wyposażyć się w konsolę nowej generacji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z