Premiera Horizon Call of the Mountain bez opóźnień! Guerrilla Games potwierdziło dobrą wiadomość

Horizon Call of the Mountain

Z najnowszych doniesień wynika, że Guerrilla Games wciąż pracuje nad remakiem lub remasterem Horizon Zero Dawn na PlayStation 5. Tymczasem już w tym miesiącu miłośnicy przygód Aloy będą mieli okazję wrócić do wspomnianego uniwersum. Wszystko za sprawą gry Horizon Call of the Mountain, która – jak się okazuje – pokryła się „złotem”.

Prace nad Horizon Call of the Mountain zakończone. Gra osiągnęła złoty status

Na oficjalnym profilu studia Guerrilla Games pojawił się wczoraj wpis, w którym poinformowano, że Horizon Call of the Mountain osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że właściwe prace nad grą zostały zakończone. Fani uniwersum mogą więc być pewni, że gra zadebiutuje w terminie i nie zaliczy opóźnienia.

Wespnij się na imponujące wzgórza Królestwa Słońca Carja jako Ryas, zhańbiony były żołnierz, i odkryj nową tajemnicę związaną z maszynami. Odkup siebie i ocal swój lud. Po drodze spotkasz też Aloy, innych znanych bohaterów i nowe postacie

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Na koniec warto przypomnieć, że Horizon Call of the Mountain to produkcja opracowana z myślą o PlayStation VR2. Gra – podobnie jak nowe gogle wirtualnej rzeczywistości firmy Sony – zadebiutuje na rynku już 22 lutego. Zamierzacie sprawdzić wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.