Horizon Zero Dawn Remake lub Remaster na PS5 już powstaje? Kolejne plotki zdają się to potwierdzać

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn było przykładem jak poprawnie wprowadzać nową, globalną markę. Gra została pierwotnie wydana w 2017 roku na PS4 i od razu zdobyła serca graczy. Teraz znany insider – Colin Moriarty – powtórzył swoje doniesienia o powstawaniu remake’a lub remastera tej produkcji.

REKLAMA

Remake lub Remaster Horizon Zero Dawn pojawi się na PS5?

Zwiastun Horizon Zero Dawn

Colin Moriarty powtórzył w swoim podcaście Sacred Symbols doniesienia o wydaniu remake’a lub remastera Horizon Zero Dawn na PS5. Insider już wcześniej twierdził, że taka produkcja faktycznie powstaje. Miałoby za nią odpowiadać studio inne niż mające ostatnio sporo na głowie Guerrilla Games.

Coś się dzieje w sprawie pierwszego Horizona, ale kto wie, jaka będzie natura tego projektu. Dowiemy się.

Colin Moriarty

Ostatnio w całej marce Horizona dużo się dzieje. 22 lutego 2023 roku czeka nas bowiem premiera Horizon Call of the Mountain na PSVR 2. Wiemy też już o powstawaniu gry sieciowej oraz pełnoprawnej, trzeciej odsłony cyklu.

Zobacz też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Wieść o całkowitym remake’u Horizon Zero Dawn z pewnością byłaby jednak co najmniej zaskakująca. Tytuł ten nadal stoi na wysokim poziomie graficznym nawet pomimo upłynięcia sześciu lat od jego premiery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!