Horizon Call of the Mountain na zwiastunie i z wysoką ceną! Ruszyły zamówienia przedpremierowe

Horizon Call of the Mountain

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś ruszyła przedsprzedaż PlayStation VR2. To jednak nie koniec informacji, które powinny zainteresować graczy czekających na nowe gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony. Do sieci trafił bowiem nowy zwiastun gry Horizon Call of the Mountain, czyli „zupełnie nowej przygody w świecie Horizon”, która ma być jednym z tytułów startowych dla wspomnianego sprzętu. Ujawniono również, ile będzie trzeba zapłacić za nadchodzącą produkcję, która powstaje przy współpracy Guerrilla Games ze studiem Firesprite.

Zwiastun Horizon Call of the Mountain przypomina o nadchodzącej premierze gry

Horizon Call of the Mountain – zwiastun

W powyższym materiale promocyjnym nie brakuje fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak Horizon Call of the Mountain prezentuje się w akcji. Zwiastun informuje również o możliwości składania zamówień przedpremierowych na wspomnianą produkcję. Tytuł pojawił się już w PlayStation Store, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 299 złotych.

Zobacz zapierający dech w piersiach naturalny świat Horizon Call of the Mountain w 360 stopniach i wchodź w interakcje z otoczeniem, używając dwóch kontrolerów PlayStation VR2 Sense. Poczuj wrażenia wysokości i zachwytu, obserwując oszałamiające krajobrazy krain plemion Carja i Nora oczami nowej postaci, Ryasa, zhańbionego byłego wojownika Carja, szukającego odkupienia.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Jaki telewizor kupić

Horizon Call of the Mountain – podobnie jak PlayStation VR2 – zadebiutuje na rynku 22 lutego 2023 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie kupić nowe gogle wirtualnej rzeczywistości firmy Sony i zapoznać się z „zupełnie nową przygodą w świecie Horizon”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.