Horizon Forbidden West: Burning Shores na krótkiej rozgrywce. Zobaczcie nowe umiejętności Aloy!

Horizon Forbidden West: Burning Shores Aloy

Premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że ostatnim czasie nie brakuje informacji i materiałów związanych z nowym dodatkiem. Pod koniec marca Guerrilla Games zaprezentowało bowiem możliwość podróżowania pod wodą przy pomocy maszyn w nadchodzącym dodatku do drugiej odsłony przygód Aloy. Dzisiaj natomiast twórcy podzielili się kolejnymi fragmentami rozgrywki ze wspomnianego DLC.

Guerrilla Games zaprezentowało zwiastun Horizon Forbidden West: Burning Shores prezentujący nowe umiejętności Aloy

Knocked down machines don't stand a chance! Master new skills and be ready to take on your enemies in exciting new ways.

Horizon Forbidden West: Burning Shores launches April 19 – Pre-order now: https://t.co/hQnPeBGbw9 pic.twitter.com/irLXidZvCf

— Guerrilla (@Guerrilla) April 13, 2023

Knocked down machines don't stand a chance! Master new skills and be ready to take on your enemies in exciting new ways.

Horizon Forbidden West: Burning Shores launches April 19 – Pre-order now: https://t.co/hQnPeBGbw9 pic.twitter.com/irLXidZvCf

— Guerrilla (@Guerrilla) April 13, 2023

Za pośrednictwem Twittera deweloperzy opublikowali niespełna minutowy gameplay trailer z Horizon Forbidden West: Burning Shores. Wspomniany materiał pozwala przyjrzeć się jednej z nowych umiejętności Aloy. Zwiastun pokazuje bowiem, że dzięki jednej ze zdolności dostępnych w nadchodzącym dodatku bohaterka będzie mogła w efektowny sposób eliminować unieruchomione lub powalone maszyny.

Na południe od ziem klanów Tenakthów stulecia erupcji wulkanicznych i gwałtownej aktywności sejsmicznej zmieniły pozostałości po Los Angeles w zdradliwy archipelag. Poznaj nowy rozdział historii Horizon Forbidden West – Aloy tropi podstępne zagrożenie dla planety, które czai się pośród groźnych, nieokiełznanych puszcz.

– informuje opis dodatku w PlayStation Store.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores odbędzie się już 19 kwietnia 2023 roku. Warto pamiętać, że nadchodzący dodatek – w przeciwieństwie do podstawowej wersji gry – dostępny będzie wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.