Horizon Forbidden West oficjalnie dostanie sequel! Guerilla Games potwierdza

Horizon Forbidden West

Wiele się ostatnio dzieje jeżeli chodzi o Horizona. Jesteśmy dopiero kilka dni po premierze dodatku Horizon Forbidden West Burning Shores, a Guerilla Games już oficjalnie potwierdziła wydanie w przyszłości sequela drugiej części serii. Stało się to za sprawą oświadczenia związanego ze zmianami kadrowymi w studio.

Sequel Horizon Forbidden West oficjalnie potwierdzony. Będzie Horizon 3?

Zwiastun Horizon Forbidden West Burning Shores

O tym, że faktycznie powstanie nowy singlowy Horizon oraz gra online osadzona w uniwersum, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu dzięki ogłoszeniom o pracę w Guerilla Games. Brakowało jednak nadal oficjalnego potwierdzenia, które przyszło dziś wraz z oświadczeniem o roszadach kadrowych w studio.

Dotychczasowa dyrektor generalnia Guerilla Games Angie Smets objęła bowiem stanowisko szefa strategii rozwoju w PlayStation Studios. Jej dotychczasowe obowiązki przejmą natomiast Joel Eschler, Hell Schmidt i Jan-Bart van Beek.

Mamy pełne zaufanie do naszego nowego kierownictwa, które poprowadzi Guerrillę ku świetlanej przyszłości, rozszerzając świat Horizon o kolejną przygodę Aloy oraz nasz ekscytujący projekt online.

Oświadczenie Guerilla Games

Powyższe oświadczenie po raz pierwszy wskazało również, że w Horizonie 3 ponownie wcielimy się w Aloy. Dotychczas nie wiedzieliśmy, kto zostanie główną postacią kolejnej gry z serii.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

To jednak nie wszystko, co podobno Guerilla Games planuje w kwestii całej franczyzy. Prawdopodobnie czeka nas jeszcze zapowiedź remake lub remastera Horizon Zero Dawn, o którym plotkuje się już od jakiegoś czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.