Seria Horizon dopiero się rozkręca! Guerrilla Games ma wiele planów na przyszłość Aloy

Aloy Horizon Forbidden West

Zarówno Horizon Zero Dawn, jak i kontynuacja gry pod nazwą Forbidden West zdobyły uznanie wśród wielu graczy. Biorąc pod uwagę, jak pełen przygód i wyzwań jest świat wykreowany przez twórców, popularność tytułów nie powinna dziwić. Teraz z kolei Jan-Bart van Beek, dyrektor studia Guerrilla Games, ma dla fanów bardzo dobre wieści dotyczące przyszłości serii.

Dyrektor Guerrilla Games zdradza, że studio ma 16 pomysłów na serię Horizon

Zwiastun Horizon Forbidden West

Jak ogłosił podczas przemówienia na konferencji Develop: Brighton dyrektor Guerrilla Games Jan-Bart van Beek, seria Horizon będzie „kontynuowana przez bardzo długi czas”. Van Beek zdradził, że studio ma w zanadrzu około 16 różnych projektów związanych z serią, które obejmują przyszłe części przygód Aloy. Jednak jak się okazuje, w planach są nie tylko odsłony singleplayer’owe.

Choć gracze podejrzewali to od pewnego czasu, dyrektor studia potwierdził także, że Guerrilla Games będzie pracować nad grą multiplayer w świecie Aloy. Mężczyzna zaznaczył równocześnie, że ma być to „kolejna ogromna zmiana dla studia, prawie na tym samym poziomie, co stworzenie pierwszej odsłony gry.”. Deweloperzy już wcześniej potwierdzili również, że powstaje Horizon 3, w którym główną bohaterką także będzie Aloy.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup Horizon Forbidden West

Wygląda na to, że Guerrilla Games nie zwalnia tempa. W tym roku Horizon Forbidden West doczekało się rozszerzenia The Burning Shores, a na PSVR 2 trafiła produkcja Horizon: Call of the Mountain. Choć nie wiemy dokładnie, co więcej szykuje dla nas Guerrilla Games, Aloy z pewnością zostanie z graczami na długi czas. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na kolejne wieści od twórców.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.