Horizon MMO powstanie? Sony współpracuje podobno z twórcami Lineage

Horizon Forbidden West

Bogaty w różnorodne produkcje rynek MMORPG może poszerzyć się w przyszłości o jeszcze jedną, głośną markę. Sony planuje podobno jeszcze dalej rozwinąć uniwersum Horizon i zaoferować go graczom w formie MMO. Nad grą pracować ma NCsoft, studio odpowiedzialne za Lineage.

Horizon MMO od twórców Lineage

Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn

Informacje o potencjalnej współpracy Sony z NCsoft pochodzą z koreańskiej redakcji MTN, której artykuł przetłumaczony został na forum Resetera. Według cytowanego w tekście źródła rozpoczęto rekrutację do zespołu odpowiedzialnego za MMO Horizon.

Sony i NCsoft mają za sobą etap negocjacji i aktualnie przygotowują się do procesu produkcji. Współpraca nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, więc deweloperzy rekrutowani są do „Projektu H”. Zespół rozpoczynający właśnie prace nad grą wcześniej był odpowiedzialny za Guild Wars.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Fani MMORPG mają aktualnie kilka projektów, na które czekają z zapartym tchem. Najbliżej jest do World of Warcraft: Dragonflight, trochę dalej do Ashes of Creation, a po nocach marzyć można jeszcze o MMORPG Riotu. Historia pokazuje jednak, że zawsze znajdzie się miejsce dla nowej gry. Przy odpowiednim podejściu ze strony koreańskiego dewelopera MMO Horizon może namieszać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!