Kolejna gra za darmo w Epic Games Store na drugi dzień Świąt! Platforma znów rozpieszcza graczy

Epic games store gra za darmo na święta

Wczoraj w Epic Games Store udostępniono za darmo gigantyczny hit, a gracze doznali szoku, że tak świetną grę można zgarnąć bezpłatnie. Tim Sweeney i spółka nie przestają zaskakiwać fanów elektronicznej rozrywki, czego doskonałym dowodem jest dzisiejszy dzień. Epic znów udostępnił za darmo fajną grę.

Human Resource Machine za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Human Resource Machine

Epic Games Store to w ostatnim czasie prawdziwy zbawca graczy pecetowych, którzy chcą dobrze pograć, ale niekoniecznie mają pieniądze, aby kupić warte uwagi tytuły. Dzisiaj, w drugi dzień Świąt, platforma postanowiła udostępnić za darmo Human Resource Machine. Jest to bardzo udana produkcja logiczna w dość unikalnej oprawie graficznej. Wcielamy się w pracownika korporacji, który zaczyna na najniższym szczeblu i stopniowo pnie się w górę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry postapokaliptyczne

Human Resource Machine można pobrać za darmo do jutra do 17:00. Mamy więc tylko 24 godziny, aby dopisać grę do swojego konta. Polecamy zrobić to za pamięci, aby później nie zapomnieć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie da się ukryć, że Epic Games znów bardzo pozytywnie zaskoczyło graczy. Świąteczne rozdawnictwo firmy trwa do końca roku, więc ciekawe, co jeszcze szykuje dla nas platforma. Macie jakieś typy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.