Humankind można już pobierać na Xboxach, mimo że gra nie ma jeszcze daty premiery! Rychły debiut w Xbox Game Pass?

Humankind Xbox Series X S

Fanom strategicznych pozycji, opartych o zarządzanie zasobami zapewne nieobca jest gra Amplitude Studios, czyli Humankind. Na ten moment z tytułem tym zapoznać się mogą jedynie posiadacze pecetów, a losy konsolowego wydania, które pierwotnie miało zadebiutować 4 listopada 2022 roku, nadal pozostają nieznane. Możliwe jednak, że oczekiwanie na tę premierę powoli dobiega końca, a świadczyć o tym mogą bardzo konkretne poszlaki.

Humankind na Xboxach szybciej otrzymał preload niż oficjalną datę premiery

Jak donosi jeden z użytkowników Reddita, kryjący się pod pseudonimem Boome na konsolach Xbox pojawiła się opcja przedwczesnego pobrania pliku gry Humankind, ważącego 20 GB. Sytuacja jest dosyć nietypowa, bo do tej pory deweloperzy nie ujawnili konkretnej daty premiery konsolowego wydania gry. Zgodnie z ostatnim komunikatem wersja ta miała się pojawić, dopiero gdy Amplitude Studios dopracuje ją tak, aby oferowała, jak najlepsze doświadczenia.

Postanowiliśmy zweryfikować te doniesienia na własną rękę i rzeczywiście preload Humankind jest dostępny i można zacząć pobierać tę produkcję nawet z poziomu dedykowanej aplikacji Xbox na urządzenia mobilne (galeria powyżej).

Przy tej okazji pojawiło się również sporo spekulacji wskazujących, że oficjalna zapowiedź wersji Humankind na PS5 i Xbox Series X|S może pojawić się podczas nadchodzących targów Gamescom 2023.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Humankind

Wiele wskazuje na to, że deweloperzy z Amplitude Studios są coraz bliżej zakończenia prac nad konsolowym portem, co samo w sobie jest świetną informacją. Szczególne powody do radości mają posiadacze sprzętów od Microsoftu, tytuł ten bowiem od momentu swojej premiery na konsolach będzie dostępny w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.