Humankind doczeka się wreszcie pierwszego dodatku. Twórcy zapowiadają sporo nowości

Humankind

Humankind to produkcja, która zadebiutowała na komputerach niespełna rok temu i od samego początku traktowana była jak długo wyczekiwany rywal dla serii Sid Meier’s Civilization. Gra dość szybko zyskała sporą liczbę fanów na całym świecie, głównie za sprawą obecności w usłudze Xbox Game Pass. Teraz deweloperzy odpowiedzialni za tę produkcję ogłosili zapowiedź pierwszego dużego dodatku.

REKLAMA

Humankind Together We Rule znacząco rozbuduje system dyplomacji

Zapowiedź dodatku Humankind Together We Rule

Dzięki dodatkowi Together We Rule Humankind zostanie wzbogacone o szereg nowości w zakresie dyplomacji i współpracy pomiędzy kulturami. Do gry wprowadzona zostanie mechanika Kongresu Ludności (odpowiednik ONZ w realnym świecie), podczas którego wszystkie państwa będą mogły ustanawiać prawo międzynarodowe, lub rozwiązywać różne konflikty, unikający tym samym wojen.

Poza tym do gry dodane zostanie sześć nowych kultur: Sumerowie, Chińczycy (Hanowie), Bułgarzy, Szkoci, Singapurczycy oraz Szwajcarzy. Rdzeń rozgrywki tych cywilizacji opierać się będzie na prowadzeniu sprawnej polityki zagranicznej. W ręce graczy oddany zostanie nowy rodzaj jednostki w postaci agentów. Będą oni mogli działać pod przykrywką ambasadorów, zbierając przy tym punkty, które niezbędne będą do odblokowania pewnych dyplomatycznych zagrywek. Pełna lista nowości jakie pojawią się wraz z premierą dodatku Humankind Together We Rule dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Jaki router do domu?

Premiera dodatku Together We Rule zaplanowana jest na koniec bieżącego roku, lecz dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Twórcy wraz z premierą tego rozszerzenia wydadzą darmową aktualizację, która między innymi ma znacząco ulepszyć interfejs użytkownika. Na koniec przypominamy, że podstawowa wersja Humankind zadebiutuje na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S 4 listopada 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!