ID@Xbox Showcase ogłoszone! Microsoft zaprasza na pokaz kolejnych gier – kiedy i gdzie oglądać transmisję?

ID@Xbox Showcase 2023

W czerwcu tego roku odbyło się już kilka ważnych wydarzeń związanych z branżą gier. Mieliśmy okazję obejrzeć między innymi Xbox Games Showcase wraz z panelem Starfield Direct, które dostarczyły widzom sporo emocji. Okazuje się jednak, że Microsoft ma znacznie więcej do zaoferowania i zaprosił właśnie na kolejną konferencję – ID@Xbox Showcase 2023.

ID@Xbox Showcase odbędzie się już 11 lipca 2023 roku. Gdzie możemy obejrzeć transmisję?

Microsoft zapowiedział właśnie ID@Xbox Showcase 2023, który odbędzie się już 11 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego, tym razem we współpracy z redakcją IGN. Zgodnie z ogłoszeniem, gracze mogą liczyć na nowe zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye, obejmujące nadchodzące na konsole Xbox produkcje niezależne. Po konferencji ma również odbyć się poprowadzona przez IGN specjalna edycja wydarzenia „Unlocked”, które pozwoli fanom dokładniej przyjrzeć się niektórym z zaprezentowanych gier.

Transmisję z ID@Xbox Showcase 2023 będzie można obejrzeć m.in. na profilach IGN na platformach YouTube, Twitch, TikTok oraz Facebook. Choć nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących tego, jakie tytuły pojawią się w trakcie konferencji, organizatorzy zapewniają, że ID@Xbox Showcase 2023 uświadomi nam, że to „świetny czas, aby pokochać gry wideo”. Microsoft ma najwyraźniej jeszcze wiele do pokazania, choć tym razem będzie to dotyczyć nieco mniejszych produkcji.

Zobacz też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Wygląda na to, że amerykański gigant nie zamierza zwalniać tempa i chce dostarczyć graczom jeszcze więcej nowości. Pozostaje nam zatem zapisać datę 11 lipca 2023 roku w kalendarzu i trzymać kciuki za kolejny dobry pokaz firmy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.