Xbox Games Showcase i Starfield Direct pokażą przyszłość Xboxów. Oglądajcie konferencje razem z nami

Xbox Showcase

Już dzisiaj rozpoczną się konferencje Xbox Games Showcase i Starfield Direct, które pokażą najbliższą przyszłość Xboxów One oraz Xboxów Series X|S. Na długo wyczekiwanych pokazach Microsoftu mamy zobaczyć wiele nowych gier, a także kolejne materiały z tych zapowiedzianych już wcześniej. Na łamach XGP będziemy relacjonować oba wydarzenia, dlatego zachęcamy do oglądania ich razem z nami!

Xbox Games Showcase i Starfield Direct już dzisiaj. Gdzie oglądać konferencje?

Wydarzenie Xbox Games Showcase rozpocznie się już dzisiaj (11 czerwca) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Tuż po zakończeniu tej konferencji wystartuje z kolei Starfield Direct – osobny pokaz poświęcony nadchodzącej grze Bethesdy, która jak wiemy – będzie dostępna wyłącznie na PC oraz Xboxach Series X|S.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, oba wydarzenia obejrzymy po polsku. Transmisja z polskimi napisami będzie dostępna na Twitchu, Facebooku oraz YouTube, stream po angielsku również wystartuje na tych platformach.

Przeczytaj też: Wiedźmin 3 – kody

Dzisiejsze pokazy Microsoftu zapowiadają się nad wyraz ciekawie, wszak ostatnio mogliśmy przeczytać, że wydarzenia Amerykanów będą inne od niezbyt udanego PlayStation Showcase, a pokaz Starfielda mamy zapamiętać na długo.

Kup Xbox Series X

Jako redakcja XGP już zacieramy ręce i wyczekujemy 19:00. Na łamach naszego portalu będziemy relacjonować oba wydarzenia na bieżąco, publikując news po newsie. Jak już wspomnieliśmy, zachęcamy do oglądania konferencji razem z nami, bo zapowiadają się naprawdę fajnie!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.