Niespodzianka! Aż 6 gier dostępnych za darmo w Xbox Store

Ikaruga

W Xbox Store co jakiś czas rozdawane są gry za darmo. Tak się składa, że teraz gracze mogą zgarnąć bezpłatnie aż 6 tytułów na Xboxa. O niektórych z nich (np. Dark Void czy A World of Keflings) pisaliśmy już wcześniej, dlatego należy traktować ten wpis jako swojego rodzaju zbiór. Mimo że rozdawane tytuły nie są pierwszej świeżości, to i tak warto je zgarnąć, bo w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

REKLAMA

Gry za darmo w Xbox Store — m.in. Ikaruga

Zwiastun Ikaruga

Obecnie w Xbox Store można odebrać za darmo aż 6 gier na Xboxa. Część jest bezpłatna dla wszystkich, a część wymaga abonamentu Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate. Niektóre z tytułów trzeba też zgarnąć w innym regionie, ale to żaden problem. Lista produkcji dostępnych obecnie za free jest dostępna poniżej.

  1. Dark Void w Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  2. A World of Keflings w Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  3. Orcs Must Die! w Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  4. Viva Piñata Party Animals w Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  5. Ikaruga w Xbox Store – za darmo dla wszystkich
  6. Sensible World of Soccer w Xbox Store – za darmo dla wszystkich

Przeczytaj też: Najlepsze gry na słaby PC lub laptop

Aby odebrać wymienione wyżej gry, wystarczy przejść pod podane adresy, będąc zalogowanym na swoim koncie Microsoft. Następnie wystarczy wcisnąć duży zielony przycisk pod okładką każdej produkcji, zatwierdzając cały proces. Po wykonaniu tych czynności gry zostaną przypisane do naszego konta. Warto skorzystać z okazji za pamięci, bo nie wiadomo, jak długo tytuły pozostają darmowe.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!